Bedava Dakika Türk Telekom

75
0

Eski adıyla Avea yeni adıyla Türk Telekom olan bu operatörün kullanıcısı iseniz bu durumda sizlere bedava dakika Türk Telekom kampanyaları son derece faydalı olacaktır.

Bu sayede özel gün ve gecelerde dakikaları kontrol etmeden sevdiklerinizi arayabilecek ve bu sayede sevdikleriniz ile daha uzun süre vakit geçirebileceksiniz.

Ancak bu dakikalar her yöne olsalar da sadece yurtiçinde kullanılabilir. Bu sebeple kampanyalardan elde edeceğiniz dakikalar ile yurtdışını aramaya çalışmayınız. Aksi takdirde telefonunuzda bulunan TL’lerin büyük bir çoğunluğunu kaybedebilirsiniz.

Bedava Dakika Türk Telekom Kampanyaları

Eğer Türk Telekom haricinde aradığınız çok bir yer yok ise bu durumda sizlere bu kampanya ideal olacaktır. Bu kampanya için DENEME yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca bu kampanya ile birlikte sizlere 500 dakikanın yanı sıra 500 SMS ile 500 MB da Türk telekom bedava internet verilecektir. Böylelikle sevdikleriniz ile doyasıya vakit geçirmeniz artık çok daha kolay olacaktır.

Bedava Dakika Türk Telekom

Bir diğer bedava dakika türk telekom içerisinde kullanılabilecek kampanya da ücretsiz 2000 dakika kampanyasıdır.

Bu paketi yapabilmek için MILYON yazarak 3527’e gönderiniz. Bu paketin ücretsiz bir şekilde yapıldığını tekrar ifade ederken sadece Türk Telekom içerisinde konuşma dakikası verdiğini de unutmayalım.

Türk Telekom Her Yöne 50 Dakika

Şimdi ise her yöne fırsatlarından bahsedelim. Bu kapsamda eğer sizler de az da olsa her yöne olacak bir pakete ihtiyaç duyuyorsanız o halde her yöne 50 dakika tam sizlere göre olacaktır.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Paket yazarak 9090’a mesaj gönderiniz. Kampanyanın katılım sınırı dolmadıysa bu durumda sizlere direkt olarak 50 TL yüklenecektir. Eğer kampanya bitmiş ise sizlere bildirimde bulunulacaktır.

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika

Turk Telekom halen ev telefonuna sahip olan kimselere 12 ay ev telefonunu kullanmaları karşılığında her yöne 250 dakika sunuyor.

Bu sayede sizler de bu kampanyadan fayhdalanabilir ve zaten kullandığınız telefonlarınızın yanı sıra bir de her yönde bedava dakika türk telekom kazanabilirsiniz. Kampanya 31 aralık 2017 tarihine kadar uzatılmış bulunmaktadır.

Sizler de en yakın Türk Telekom bayisine giderek  bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirtirseniz bu durumda en kısa süre içerisinde kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Turk Telekoma Geçiş Bedava Dakika

Başka operatörlerden Türk Telekom’a geçiş yapan kimseler hali hazırda bulunan kampanyaları indirimli bir şekilde kullandıkları gibi aynı zamanda da hediye dakika da kazanmaktadır.

Bu kapsamda başka operatörde olan hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilir ve sizler de haftalık ya da aylık Türk Telekom her yöne hediye dakika kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Aran Kazan

Bedava konuşma elde etmek için farklı yöntemlerden birisi de aran kazan olmaktadır. Bu kapsamda sizler ne kadar çok aranırsanız o kadar çok dakika kazanmaktasınız. Ancak bunun da bir sınırı bulunmaktadır.

Sizlerin her yarım saatlik aranmanız 10 dakika kazandırmaktadır. Ancak bu kampanya kapsamında sadece iki defa 10 dakika kazanabileceğiniz için toplamda 20 dakika kazanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu kampanyaya katılmak için bir defaya mahsus katılım mesajı atmanız gerekmektedir ve bu mesaj da 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Her ne kadar çok fazla gibi görünmese de aylık 20 dakika ekstradan elde etmiş olacaksınız.

Bu kampanyaya katılabilmek için YENI ARANKAZAN yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir. az önce de belirttiğimiz üzere mesaj ücreti 60 kuruştur. Ancak mesajı her ay göndermenize gerek bulunmamaktadır.

Dikkat Edilecek Hususlar

Yukarıda anlattığımız Türk Telekom kampanyaları ile sizler de bedava dakikalar elde edebilirsiniz. Ancak bu durumda dakikalarınızı dikkatli bir şekilde kullanmak gerekmektedir.

Zira yukarıda yer alan bazı kampanyalar sadece Türk Telekom içerisinde kullanılabilmekte iken diğer kampanyalar da her yönde olarak kullanılmaktadır.

Eğer kampanyanız her yöne değilse bu durumda başka bir operatörü aramanız tarife ücretlendirmenize göre yapılacaktır. Bu da çok fazla fatura ödemenize ya da TL kaybına neden olacaktır.

Bir diğer husus ise her yöne kampanyalar içerisine tüm operatörler ile sabit telefonlar girmektedir ancak yurtdışı aramalar girmemektedir.

Dolayısıyla sizler de yurtdışını aramayarak dikkatli olmaya çalışmalısınız. Bunların yanı sıra kampanyaları ay sonunda iptal ederek sizlerden ekstra ücret alınmasının da önüne geçmelisiniz.

Zira bazı kampanyalar denenmek için ilk ay ücretsiz olabilmektedirler ancak daha sonra ücret alınmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here