Bedava Dakika Turkcell

77
0

Turkcell hat sahipleri hatlarının birçok yerde çekmesinin yanı sıra kampanyalar ile de oldukça mutlu olacaklar zira bu kapsamda bedava dakika Turkcell kampanyaları birbirinden farklı çeşitleri ile sizleri bekliyor.

Özellikle yaklaşan bayram tatilleri ve diğer özel günler için bedava dakikalar son derece önemli bir rol oynamaktadır.

Bu kapsamda sizlere kampanyalardan bahsedecek ve nasıl başvuru yapabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Kampanyalara başvurduktan sonra ise dakikalar içerisinde hattınıza hediye dakikalarınız yüklenecektir.

Turkcell Bedava Her Yöne Dakika

İlk olarak küçük fırsatlardan başlayacak olursak Turkcell her yöne 30 dakika kazanmak isteyenler için son derece kolay ve zahmetsiz bir yol tarif edeceğiz. Bu kapsamda yapmanız gereken GEL DK yazarak 2222’ye mesaj göndermektir.

Bu sayede en kısa süre içerisinde hattınıza 30 dakika hediye konuşma tanımlanacaktır.

Bedava Dakika Turkcell

Üstelik gönderdiğiniz bu mesajın ücretsiz olduğunu da ifade edelim. Bu sayede hiçbir şekilde ücret ödemeden sizler de yarım saatlik konuşma hakkına sahip olabileceksiniz.

Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için kampanya süresini geçirmemeniz gereklidir. Zira belirli bir seviyeye ulaşılması durumunda kampanyalar durdurulabilmektedir.

Eğer bu kampanyanın süresi geçmesi sebebiyle dakika kazanamaz iseniz bu durumda GEL yazarak 2222’ye göndererek hediye kazanabilirsiniz. Bu sayede alternatif sayınızı da artırmış olacaksınız.

Turkcell 30 Dakika Hediye Kampanyası

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu kampanyalar arasında yer alan bir diğer kampanya da yine müşterilerine 30 dakika kazandırmaktadır.

Bu kapsamda yapmanız gereken ise EVET DK yazarak 4323’e göndermektir. Burada dikkat edilmesi gereken yazılan tüm harflerin büyük bir şekilde yazılıyor olmasıdır. Ayrıca EVET ile DK arasında da bir boşluk olduğunu ifade edelim.

Bu numaraya mesaj göndermeniz halinde en kısa süre içerisinde sizlere bildirim gelecek ve böylelikle kampanyaya katılımınız gerçekleştirilecektir. Kampanyaya mesaj göndermenin ücretsiz olduğunu bir kez daha ifade edelim.

Bedava Dakika Turkcell Paketleri

Eğer yukarıdaki kampanyalar sizlere yetmediyse ve daha arayacağınız daha çok kimse bulunuyor ise bu durumda sizlere yeni kampanya önerileri ile geliyoruz.

Bu amaç doğrultusunda Turkcell yıldız tarifesi kapsamında 1040’a Yıldız yazarak mesaj göndermeniz yeni bedava dakika turkcell için yeterli olacaktır.

Kampanyaya katılım sayısı dolmamış ise sizlerin hattınıza da hediye dakikalar anında yüklenecektir.  Böylelikle sizler de sevdiklerinizi daha kolay bir şekilde arayabileceksiniz.

Eğer tüm bu dakikaları denediniz ancak sizlere halen daha yetmiyor ise bu durumda sizlere bir önerimiz daha bulunmaktadır.

Bu kapsamda 2755’e Fırsat yazarak göndermeniz halinde de hatlarınıza hediye dakikalar tanımlanacaktır. Böylelikle Turkcell hattınız var ise sizler de konuşmaya uzunca bir süre para vermeyeceksiniz diyebiliriz.

İzle Kazan Uygulaması İndirin

Turkcell bedava dakika kazanma şansınızı daha da artırmak için sizlere büyük fırsatlar sunmaktadır.

Bu kapsamda Google Play Store uygulama mağazası içerisinde yer alan Turkcell izle kazan uygulamasını indirerek sizler de anında turkcell bedava internet, sms ya da bedava dakika turkcell kazanabilirsiniz.

Hangisini kazanacağınız tamamen sizlerin şansına kalmış bir durumdadır. Bu sayede şansınızı çok daha fazla artırmış olacağınız için herhangi bir kayıp yaşamayacağınızı ifade etmek isteriz.

Turkcell Yükle Kazan Kampanyası

Turkcell 31 aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyası ile birlikte kullanıcılarına Turkcell bedava dakika 2018 fırsatları sunmaktadır.

Bu kapsamda Turkcell’in internet sitesinden ya da Hesabım uygulaması üzerinden TL yüklemesi yaptığınız takdirde ne kadar yüklediyseniz o kadar TL hattınıza yüklenecek ve bunları dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için kredi kartı ile alışveriş yapmanız gerektiğini ifade edelim bunun yanı sıra 50 TL de dahil olmak üzere yapacağınız yüklemelerde ne kadar yüklediyseniz hattınıza o kadar TL daha tanımlanacaktır.

Ancak 50 TL üzeri yüklemelerde hattınıza 50 TL yüklenecektir. Bu kampanya ile birlikte adeta iki aylık kampanya yapmış gibi olacağınız için son derece avantajlı olacaktır.

Aman Dikkat

Bu kampanyalardan faydalandıktan sonra diğer ay kampanyayı iptal etmeniz gerekmektedir. aksi takdirde hattınızdan para kesilmesi söz konusu olmaktadır. Bu sebeple sıkı bir şekilde takipçisi olarak 1 aylık süre dolmadan paketinizi iptal ediniz.

Bunun yanı sıra bu kampanyalar kapsamında verilen hediye dakikalar Turkcell yurtiçi her yöne hediye dakika olarak verilmektedir. Bu sebeple kesinlikle yurtdışını aramamalısınız. Eğer arama gerçekleştirir iseniz hattınızda para varsa direkt olarak kesilecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here