Sponsor Linkler
Home / Vodafone / Bedava Dakika Vodafone

Bedava Dakika Vodafone

Vodafone kullanıcısı iseniz ve dakikalarınız sizlere yetmiyor ise bu durumda hiçbir ek ücret ödemeden bedava dakika Vodafone kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Sizlere sunacağımız seçeneklerin kimisinde dakika tek başına hediye olarak verilirken kimisinde de paket halinde yapılan kampanyalardan birisi dakikalar olmaktadır. Bu kapsamda sizlere adım adım hangi aşamaları izlemeniz gerektiğini anlatacak ve bu sayede bedava dakikalarınıza dakikalar içerisinde kavuşabileceksiniz.

Bedava Dakika Vodafone Paketleri

Eğer kullandığınız tarifedeki dakikalar sizleri ay sonuna çıkarmakta zorluyorsa bu durumda can simidi mahiyetinde bedava dakika paketi kazanabilirsiniz.


Sponsor Linkler

Bunun için yapmanız gereken ise EVET yazarak 3785’e göndermektir. Bu işlemi uygulamanız halinde ek olarak 100 bedava dakika vodafone hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava Dakika Vodafone


Sponsor

Bu pakete sahip olabilmek için EVET kelimesini büyük harflerle yazarak gönderiniz. Bu bedava dakikaları kullandıktan sonra herhangi bir iptal işlemine başvurmanıza da gerek bulunmamaktadır. Bu kapsamda paket kendiliğinden iptal edilmektedir.

Bu paket özellikle emekliler için son derece uygun olacaktır. Zira emekliler genellikle paketlerinin az olmaları sebebiyle sadece çaldırıp kapatabilmekte ya da aradıkları zaman hasret gideremeden telefonu kapatmak zorunda kalmaktadırlar. Ancak bu paket sayesinde ekstra dakikalar kazanmak mümkün olacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Yukarıdaki anlattığımız 100 dakikalık paket kime yetecek diyorsanız o halde sizlere bomba gibi bir haberimiz var. Evet bomba gibi çünkü tamı tamına 542 dakikayı bedava bir şekilde kazanmanız mümkün olacak. Sizlerin de heyecanlandığınızı fark edebiliyoruz sizleri daha da fazla bekletmemek için nasıl faydalanacağınıza geçelim.

Bu paket için 542DK yazarak 7000’a göndermeniz yeterli olacaktır. Anında hattınıza 542 hediye dakika tanımlanacak ve bu sayede doyasıya konuşabileceksiniz.

Bu kampanya özellikle gençler için son derece faydalı olacaktır. Zira kendi tarifeleri yetmeyen gençler bu sayede adeta ikinci bir tarifeye de sahip olmuş olacaklardır.

Vodafone Harcadıkça Kazanın

Vodafone’un geleneksel kampanyalarından birisi olan yükle harca ve kazan kampanyası ile birlikte sizler de artık bedava dakika ve vodafone bedava internet kazanabileceksiniz. Bu kapsamda tek yapmanız gereken ise BANANEVAR yazarak 4455’e göndermek olacaktır. Unutmadan söyleyelim göndereceğiniz bu SMS de tamamen ücretsizdir. Bu sayede hiçbir ücret ödemeden sizler de 500 Vodafone hediye dakika kazanma fırsatını yakalayabileceksiniz. Bu kampanya kapsamında sizlere 500 dakika veyahut da 1GB hediye internet çıkacaktır. Ancak hangisi çıkarsa çıksın bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanacağınızı belirtelim.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Vodafone hat sahipleri konuşmaya doyabilsinler kimselerin gönülleri kalmasın diye hediye dakikalar vermeye devam ediyor. Bu kapsamda tek yapmanız gereken ise EVET yazarak 4000’a göndermek olacaktır. Şimdi sıkı durun işte zira asıl bomba yeni geliyor. Bu kapsamda ne kadar hediye dakika alacağınızı biliyor musunuz? Sizleri daha da heyecanlandırmadan söyleyelim bu kampanya ile tamı tamına 1000 Dk hediye kazanacaksınız. Evet yanlış duymadınız tam 1000 dk. Bu dakikalar sayesinde tüm akrabalarınızı sevdiklerinizi arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Herkese yetecek kadar dakika var zira.

Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak için göndereceğinizSMS’in de ücretsiz olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca bir uyarıda daha bulunalım. Bu kampanya ile kazanacağınız hediye dakikaların kullanım süresi bir gündür.

Vodafone Gençlere Özel Kampanya

Eğer 25 yaş altındaysanız bu durumda sizleri birbirinden güzel Vodafone kampanyaları beklediğini haber verelim. Bu kapsamda ön ödemeli tarifelere hattınızı taşırsanız sizlere 6 ay boyunca kullanabileceğiniz hediye 250 dakika verilmektedir. Bu hediye dakikalar her ay hattınıza otomatik olarak tanınmaktadır.

Sizlere yukarıda anlattığımız kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız o halde aşamaları birebir takip etmeli ve elinizi de çabuk tutmalısınız. Aksi takdirde kampanyaların süreleri bitebilir. Hatta siz bu makaleyi okurken kampanyaların süreleri dolmuş dahi olabilir bu sebeple elinizi çabuk tutmanızda fayda bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Vodafone bu kampanyalarını sürekli olarak güncellediği için bizleri takibi bırakmayınız. Yeni kampanyalar oldukça yeni makalelerimiz ile biran önce sizlere ulaştıracak ve bu sayede kampanyalardan ilk olarak sizlerin faydalanmanızı sağlayacağız.

Bu kampanyaların bazılarında yaş sınırı olması sebebiyle detaylarını dikkatli bir şekilde okumak gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya tanımlanmayacaktır. Bu durumda da tüm çabalarınız boşa kürek çekmek gibi olacaktır. Bunun da önüne geçmek adına sizlere kampanyaların ayrıntılarını yukarıda en doğru şekilde aktarmaya çalıştık. Eğer daha fazla sorularınız olursa doğrudan bizlere yazabilirsiniz.

Hakkında admin

Buna da Bakabilirsiniz

Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone Bedava internet 2018

Internet kullanımının son derece yaygın olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Kurumların ve alışveriş noktalarının internete odaklanması, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir