Cs Go Vac Hatası Çözümü

43
0

Cs Go Vac Hatası, cs go sever birçok oyuncunun karşılaştığı en sinir bozucu hatalardan biridir. Yazımızda Cs go vac hatası çözümü 2019 metoduyla açıklayacağız.

Sevilen bir oyun olan Cs go, bazı durumlarda hata verebiliyor. Cs go vac hatası nedir? Vac hatası nasıl çözülür gibi soruların yanıtı aşağıda verilmiştir.

Cs Go Vac Hatası Nedir?

İlk olarak Cs go vac hatası ile karşı karşıya kaldığınızda nasıl bir ekran çıkacak onu bilmelisiniz. Hatanın ne olduğu detaylı şekilde sorun ekranında veriliyor.

Cs Go Vac Hatası Çözümü
Cs Go Vac Hatası Çözümü

Hatanın Vac hatası olduğunu bu ekran üzerinden doğrulayarak, aşağıda verilen çözümlerin uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

 • Bağlantı Kesildi;

Ekranda belirtilecek olan ilk bildiri, bağlantı kesildi olacaktır. Bilgisayarınız ile ilgili bir sorun Vac sistemini engelliyor sorunu karşınıza çıkacak.

Güvenli sunucularda oynayamazsınız yazdığından, oyuna girişiniz yapılamayacaktır.

Hata linkini açıklamanın hemen altında görebilirsiniz. Cs go vac çözümü çıktığında ekranda siyah zemin üzerine bu yazıların olduğunu göreceksiniz.

Tamam seçeneğine tıklayarak, bu sorunu çözmek için aşağıda verilen önerileri uygulamaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içinde sorunun çözümünü sağlayarak, oyuna giriş yapabilirsiniz.

Cs Go Vac Hatası Çözümü

Oluşan hatanın çözümlenmesi için sunulan bilgiler var. Cs go hatası 2019 kapsamında verilen çözüm önerileri sayesinde, kısa sürede problemin ortadan kalkmasını sağlayarak, kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.

Cs Go Vac Hatası
Cs Go Vac Hatası

Farklı çözüm önerilerini dikkate alarak, oyuna giriş yapmanız kolay olacaktır.

 • Bilgisayarı Yeniden Başlatın

İlk olarak denemeniz gereken çözüm önerisi bilgisayarınızı yeniden açıp kapamak olacak. Bu sayede direkt olarak hatanın çözümü sağlanabilir.

Eğer bağlantı problemi bilgisayarınız ile alakalıysa bilgisayarı yeniden başlatmak çözüm için yeterli olur.

Cs go hatası çözümü 2019 kapsamında yaptığınız araştırmalar, çözüm için mutlaka bilgisayarı açıp kapamanın doğru olduğunu gösteriyor.

Siz de bu şekilde bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda ilk etapta bilgisayarınızı yeniden başlatmayı denemelisiniz.

 • Çakışan Programların Devre Dışı Bırakılması

Cs go vac hatası oluşması durumunda çözüm için bir diğer öneri ise çakışan programların devre dışı bırakılması olacak.

Yani bilgisayarınızda oluşan bir sorun vac sistemini engelliyor. Bu durumun ortadan kalkması için bazı programları devre dışı bırakabilirsiniz.

Sizin için sorun yaratmayacaksa problemi çözmek için direkt olarak programların kaldırılmasını da sağlayabilirsiniz.

Cs go vac hatası 2019 sorununa yol açabilecek programlar;

 • Steamİdlers
 • Hypervisors
 • Powershell
 • Process Hacker
 • Ccleaner
 • Cheat Engine
 • iObit Start Menü 8
 • DLL İnjectors

Yukarıda verilen programları kaldırmanız Cs Go Vac hatası çözümünün sağlanması için yeterli olabilir.

Kaldırma işleminden sonra direkt oalrak oyuna yeniden giriş yapmayı deneyin. Bu durumda oyuna giriş mümkün oluyorsa, sorun yaşamadan oynamaya devam edebilirsiniz.

kaldırmak istemediğiniz programlar için devre dışı bırakmanın yeterli olup olmayacağı belli değildir. Devre dışı bırakarak oyuna giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

 • Steam Oyun Dosyalarını Doğrulama

Çözüm önerileri arasında olan Steam oyun dosyalarını doğrulama cs go vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözümünü sağlayabilir.

Doğrulama hatasını ortadan kaldırmak adına steam oyun dosyalarını doğrulama işlemi yapabilirsiniz.

Bunun için bilgisayarınızın C klasöründe yer alan Program Files / Steam dosyasını silmeniz yeterli olacaktır. Userdata isimli olan bu dosyanın silinmesi durumunda sorunun ortadan kalkması söz konusu olabilir.

 • Komut İstemi ile Steam Servisini Onarım

Yukarıda verilen yöntemlerin yeterli olmaması durumunda komut sistemi ile steam servisini onarmanız da söz konusu olabilir.

Bu sayede oyuna giriş yapmanız sağlanabilir. Cs Go vac doğrulama hatası çözümü için komut sistemi ile steam onarımını gerçekleştirin.

Bunun için yapmanız gereken başlat menüsünden çalıştırma yapmanız. Girmeniz gereken kod Windows + R tuşuna aynı anda basılmasıdır.

Konumu değiştirerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsin iz.

 • Başlatma Seçeneklerinin Varsayılana Getirilmesi

Cs go vaz hatası çözümünün sağlanması için başlatma seçeneklerinin varsayılana getirilmesi de çözüm olabilir.

Bedava Internet İstermisin? Vodafone Bedava Internet Nasıl Yapılır

Diğer yöntemler işe yaramadıysa bunu tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken DEP ayarlarını varsayılana taşımak.

C klasöründen Windows sistem 32 içerisinde yer alan cmd.exe dosyasına sağ tıklayıp, çalıştırmanız gerekiyor.

Komutları tek tek girerek, varsayılana getirmeniz yeterli olacaktır. Cs go vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözümü için varsayılana getirmeniz çözüm olabilir.

Bu süreçte karşınıza değiştirilemez – silinemez gibi hatalar çıkabilir. Bunlar sorun teşkil etmeyecektir. Sorunun çözümü için direkt olarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Cs go vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı sorusunu ile karşı karşıya kalırsanız direkt olarak çözümünü sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here