Sponsor Linkler
Home / Ev Interneti Kampanyaları / Superonline Konuşturan Yalın Adsl Kampanyası

Superonline Konuşturan Yalın Adsl Kampanyası

Superonline konuşturan yalın adsl kampanyası internet bağlantısının yanında eğer ev telefonu da kullanıyorsanız sizin için güzel bir fırsat olabilir. Bu kampanya ile hem internet hem ev telefonu hemde süpriz hediyelere sahip olabilirsiniz.

Superonline Konuşturan Yalın Adsl

Superonline Konuşturan Yalın Adsl
Superonline Konuşturan Yalın Adsl

Öncelikle yalın adsl nedir bunu anlatalım. Bu internet tipi eskiden genellikle öğrenciler tarafından kullanılan, ancak şu günlerde ev telefonu kullanmayan herkesin tercihg ettiği bir bağlantı seçimidir. Bu internet bağlantısında herhangi bir ev telefonu kullanma veya aktif tutma zorunluluğu yok. Apartmanınızın telefon kutusundan size özel kablo ile interneti evinize kadar kolayca getirebiliyor. Kampanya detayları ise oldukça tatminkar gibi gözüküyor. Şimdi bu kampanyanın bize sağladığı acantajlara göz atalım : *Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

  • 16 Mbps’ye kadar limitsiz internet
  • 200 Dakika her yöne konuşma
  • Turkcell Superonline’lılarla 3000 Dakika bedava konuşma
  • Kablosuz ev telefonu

Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve kablosuz ev telefonu da ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. Ay içerisinde AKK sınırı aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 5 Mbps’ye düşer.
***Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir