Superonline Konuşturan Yalın Adsl Kampanyası

33
0

Superonline konuşturan yalın adsl kampanyası internet bağlantısının yanında eğer ev telefonu da kullanıyorsanız sizin için güzel bir fırsat olabilir. Bu kampanya ile hem internet hem ev telefonu hemde süpriz hediyelere sahip olabilirsiniz.

Superonline Konuşturan Yalın Adsl

Superonline Konuşturan Yalın Adsl
Superonline Konuşturan Yalın Adsl

Öncelikle yalın adsl nedir bunu anlatalım. Bu internet tipi eskiden genellikle öğrenciler tarafından kullanılan, ancak şu günlerde ev telefonu kullanmayan herkesin tercih ettiği bir bağlantı seçimidir.

Bu internet bağlantısında herhangi bir ev telefonu kullanma veya aktif tutma zorunluluğu yok.

Apartmanınızın telefon kutusundan size özel kablo ile interneti evinize kadar kolayca getirebiliyor.

Kampanya detayları ise oldukça tatminkar gibi gözüküyor. Şimdi bu kampanyanın bize sağladığı avantajlara göz atalım : *Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

  • 16 Mbps’ye kadar limitsiz internet
  • 200 Dakika her yöne konuşma
  • Turkcell Superonline’lılarla 3000 Dakika bedava konuşma
  • Kablosuz ev telefonu

Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve kablosuz ev telefonu da ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. Ay içerisinde AKK sınırı aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 5 Mbps’ye düşer.

***Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.

Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.

Tüm bunlar haricinde zaten turkcell abonesi iseniz size özel kampanyalar mutlaka olacaktır, bu sebeple internet bağlatmaya hemen karar vermeden önce araştırın.

Örneğin çağrı desteği alın, eğer telefonda dakikalarca beklemekten hoşlanmıyorsanız Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yazımıza göz atarak bu işlemden vakit kazanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aradığınızda ise hemen ben internet bağlatmak istiyorum demeyin. Sanki araştırıyormuş gibi kampanyaları sorun bu durumda henüz kesin ikna olduğunuzu düşünmeyip alternatif fırsatlar sunabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here