Ana sayfa Türk Telekom Avea Bedava Internet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Avea Bedava Internet Nasıl Yapılır?

Türk telekom bedava internet nasıl yapılır ve Avea Bedava Internet Nasıl Yapılır konularına bu yazımızda değinerek operatörün güncel kampanyalarını sizlerle buluşturacağız.

Operatörler sürekli yeni tarife ve paketler ürettiği için sayfamızı sık sık ziyaret etmeniz en güncel kampanyalardan ve Türk Telekom ücretsiz internet paketleri konularından haberdar olmanızı sağlar.

1.Türk Telekom Faturasız 1 Gb Hediye Internet

Bu kampanyaya katılıp Türk Telekom Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken hattınıza alacağınız TL paketlerini Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden satın almanızdır.

Bu uygulama üzerinden TL yüklemeden önce “1 GB KAZAN” yazıp 5555’e sms atıp kampanyaya dahil olabilir ve TL tükleme işleminizin sonunda 1GB Avea Bedava internet kazanabilirsiniz.

2.Türk Telekom Selfy 2017 Bedava Internet Paketleri

Türk Telekom’un gençlere yönelik servisi olan selfy’i hepimiz duymuşuzdur. Bu servis ile artık hergün 21:00-09:00 arası şebeke içi sınırsız konuşma, sınırsız mesajlaşma ve facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya sitelerinde internet paketinizden yemeden ücretsiz sörf yapılabiliyor. Kampanyaya dahil olmak için “GECE” yazıp 4545’e sms atabilirsiniz.

Diğer bir selfy kampanyası ise Mor Hediye 1GB Kampanyasıdır. Bu paketle selfy’liler avea bedava 1 gb internet kazanıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapman gereken “1 GB MOR HEDIYE” yazıp 4545′ e sms atmak. Daha sonrasında her ay hattına en az 30 tl yükle ve otomatik olarak 1 gb internet kazan.

3.Türk Telekom Bedava Internet 10 GB

Türk Telekom 10 GB Bedava Internet Kampanyası bireysel faturalı hat sahipleri için bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için “GIGA” yazıo 5555’e sms atabilirsiniz.

4GB-10GB Arası Bedava internet Kampanyası

Türk telekom bedava internet nasıl yapılır konusuna 4.5G fırsatlarıyla devam ediyoruz. aHemen “4.5G SIM” yazıp 5555’e sms atarak kampanyaya dahil olup hattınızın yaşına göre 4-10GB arasında bedava Türk Telekom internet kazanın.

4.4,5G Türk Telekom Bedava Internet Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle 4.5G uyumlu telefonunuz ve sim kartınızolması gerekir. 4.5G uyumlu sim kartınız yoksa Türk Telekom bayilerinden ücretsiz olarak sim kartınızı değiştirin ve 1 ay boyunca geçerli hediye 1 GB internet kazanın.

4,5G Türk Telekom Bedava Internet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

Bu kampanyaya katılmak isteyen hat sahipleri 4.5G sim kartları ile “4.5G SIM” yazıp 5555’e sms atabilirleri. Bu katılımdan sonra 1 GB bedava Türk Telekom internet paketinizi kullanabilirsiniz.

5.Türk Telekom Hediye Internet Kampanyası

Kampanyaya dahil olan aboneler tek seferde yapacakları her 50TL yüklemelerinde 1 GB, her 100TL yüklemelerinde 4 GB Türk Telekom (Avea) bedava internet kazanabilirler. Kazanılan internet paketleri 1 ay boyunca geçerlidir ve her yüklemenizde tekrar kazanırsınız. Katılmak için “HEDIYE INTERNET” Yazıp 5555’e sms gönderebilirsiniz.

6.Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Bu kampanyaya katılmak için “SOSYAL PAKET yazıp 5555’e sms atıp sonrasında 30 tl ve üzeri TL yüklemeniz gerekir. Her yüklemenizde whatsapp kullanmak için 1 GB ve facebook, twitter kullanmak için 1 GB olarak toplamda 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Sosyal medya kullanımı için bu Türk Telekom Bedava internet kampanyası oldukça güzel bir seçenektir.

7.Türk Telekom Bedava Internet Nasıl Yapılır 2018

Selfy Mor Hediye 1 Gb Internet
Selfy Mor Hediye 1 Gb Internet

Kampanyada Türk Telekom selfy faturasız mobil kullanıcılarının paketlerine ek 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanıyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz sms atmak. Daha sonrasında her kontör yüklemenizde Türk Telekom hediye internet paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.