Türk Telekom Bedava internet 2018

64
0

Türk Telekom Bedava internet 2018, Türkiye’de en yaygın kullanılan operatörlerden Türk Telekom ya da Avea, her yıl belirli dönemlerde devam eden hediye internet kampanyaları sunuyor.

Akıllı telefonlarla beraber daha da sık kullanılan internet, operatörlerin de bu yönde avantajlı paket yarışına girmesine neden olur.

Hemen herkeste olan akıllı telefonlar bu talepleri artırmakta ve en uygun fiyata ideal paket arayışına yanıt vermektedir. Türk Telekom bedava internet 2018 arayışı olan müşteriler için de çok sayıda avantajlı seçenekten bahsedilebilir. Kendi beklentileriniz ve internet kullanım sıklığınıza göre bu hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet 2018

Türk Telekom Bedava internet 2018 Kampanyaları

Kredi kartı veya banka kartı ile Türk Telekom uygulamasından yükleme yapan bütün müşterilere Faturasız 1 GB Bedava internet Paketi kullanım imkânı verilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için yükleme öncesinde“1 GB KAZAN” yazıp “5555” e göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom, Avea Bedava Internet Paketleri

Faturalı ve faturasız hatlara yönelik Türk Telekom’dan 2017- Ocak ayı itibariyle kullanabileceğiniz Türk Telekom Bedava internet 2018 paketlerini siz de değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 2017 Bedava Internet Paketleri

Her gün akşam 21 ve sabah 9 arasında ücretsiz mesajlaşmak ve sosyal medya hesaplarınızı da ücretsiz olarak kullanmak için bu paketten yararlanabilirsiniz. Gece yazıp 4545’e mesaj göndermeniz bedava kullanım için yeteli olacaktır.

4,5G Türk Telekom Bedava Internet Kampanyası

Cihazı 4,5 G uyumlu olanlar için yapılan kampanyadır. Kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM kart ile ücretsiz biçimde değiştirmeniz sonrasında hediye olarak 1 ay geçerli 1 GB hediye internet alabilirsiniz. Değişimden sonra 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom 10 GB Bedava Internet

Faturalı müşteriler için sunulan Türk Telekom bedava internet paketidir. GIGA yazıp 5555’e mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Onay mesajı sonrasında 10 GB yüklenecektir.

4 GB-10 GB Arası Bedava Internet Kazanma

4.,5G özellikli cihazlar için geçerlidir. Kampanya belirtile aralıkta bedava internet kazanma fırsatı sağlar. Sabit bir miktar yoktur ve katılmak isteyenlerin 4,5 G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Ne kadar kazandığınız size mesajla bildirilecektir.

Türk Telekom Hediye Internet Kampanyası

Tek seferde 50₺ yükleme yapan kampanya müşterileri 30 gün geçerli olmak üzere 1 GB hediye internet kazanmaktadır. 100₺ yüklemelerde 30 gün geçerli 4 GB internet hediyesi alınabilmektedir. 5555’e HEDIYE INTERNET yazarak gönderilmesi gerekir.

 Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

Türk Telekom mobil ve turktelekom.com.tr üzerinden banka ya da kredi kartıyla yapılan yüklemelerde yükleme miktarına bağlı değişen hediye internet paketidir.

İlk kez yükleme yapanlar 35 Lira ve üzeri yüklemelerde 4GB -30 gün geçerli yurt içi hediye kazanmaktadır. 35 Lira altı yüklemelerde 30 gün boyunca geçerli 1 GB Türk Telekom Bedava internet 2018 kullanılabilir.

EKLE 2GB yazıp 5555′e sms gönderilmesi gerekmektedir. Hattınıza tanımlanan bedava internet sonrasında kullanıma başlayabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

WhatsApp, Facebook ve Twitter’da ücretsiz sosyalleşme fırsatı veren hediye internet paketidir.

Kampanyaya kaydolan kadın müşteriler için 30 gün için tek seferde yapılan 30₺ ve üzeri yüklemelerde WhatsApp için 1 GB hediye ve Facebook ve Twitter için de 1 GB olacak şekilde toplam 2 GB hediye Türk Telekom internet paketi alınabilir.

Başvuru için SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e göndermeniz yeterlidir.

2GB Ek İnternet Kampanyası

4,5G uyumlu cihazlarda faturalı ve faturasız tarifelerde paketleri 2 GB genişleten internet kampanyasıdır.

Müşterilere internetin faydalarını daha fazla kullanma fırsatı verir. 2GB EK yazıp 5555’e mesaj atılması ve mevcut paket ve tarifeye ek 7₺ ödemeyle 2 GB daha ekleme yapılabilmektedir.

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası

Faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler için hediye 1 GB kampanyasıdır.  Mor Hediye 1GB Kampanyası’na katılmak için hattın üzerinde aktif Mor Paketleri’nden biri olmalıdır.

Bundan sonra hediye internet paketi kampanyasından yararlanmak için faturasız hattan MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS atılması gerekir. Talep başvuru sonrasında değerlendirilir ve onaylandığında size bilgi mesajı gelecektir.

İsteğe göre müşteri hizmetleri aranarak da bilgi alınabilir. Kampanya kapsamında sunulan hediye paket için ekstra bir ödeme yapılmamaktadır. Hediyeden daha sonra yararlanmaya devam etmek için her ay hattınıza 30₺ ve üzeri yüklemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here