Sponsor Linkler
Home / Turkcell / Turkcell Bedava 5 GB Internet GNC Gece

Turkcell Bedava 5 GB Internet GNC Gece

Turkcell Bedava 5 GB Internet gnctrkcll aboneleri için yepyeni bir ekstra bedava internet kampanyası. Telefonlarda ve tabletlerimizde en çok ihtiyacımız olan servis internet olduğundan turkcell yine internet kullanımına yönelik güzel bir kampanya yapmış.

Turkcell Bedava 5 gb Internet Gnc Gece

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Gnç Süper Paketi veya Gnç Süper Yıllık Abonelik paketi kullanıyor olmanız gerekli. Kampanya kapsamındaki abonelere otomatik olarak tanımlanacak olan bu Turkcell Bedava 5 GB Internet paketi gece 22:00 sabah 06:00 arası geçerlidir.


Sponsor Linkler

Kampanyaya katılmak için ektra bir sms veya başvuru yapmanıza gerek yok, sadece belirtilen paketlere üye olmanız yeterli.

Turkcell ücretsiz gece 5gb internet paketi, kampanyalarınızı iptal etmediğiniz süreye her ay geçerli olacaktır. Ayrı olarak bir internet paketiniz varsa gece kullanımınızda ilk olarak hediye olan 5gb internetinizden harcar. Eğer kampanyayı iptal etmek isterseniz IPTAL GECE 5GB yazıp 2222’ye sms gönderebilirsiniz.


Sponsor

Ayrıca turkcell müşteri hizmetlerine bağlanıp işleminizi bu şekilde yaptırabilirsiniz. Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma konu başlıklı yazımızı okuyup beklemeden işleminizi halledebilirsiniz.

Gnctrkcll aboneleri her zaman kazanıyor. Sadece internet değil, ayrıca gençlerin eğlencelerine de katkı sağlayan gnctrkcll her hafta sinema bileti, sana özel indirimler, film paketleri gibi hediyeler dağıtıyor.

Eğer gnctrkcll üyesi değilseniz Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır yazımızda hattınıza ve tarifenize uygun bedava internet mutlaka bulacaksınız.

Bu fırsatları kaçırmamak için gnctrkcll uygulamasını mutlaka telefonunuzda bulundurmanız gerekli. Son olarak tv+ konusuna değinmek istiyorum. Şuan pek kullanan göremiyorum ancak turkcell tv+ uygulaması ile 100 den fazla kanalı hd görüntü kalitesi ile izleyebilir, yayınları kaydedebilirsiniz.

Hakkında admin

Buna da Bakabilirsiniz

Turkcell Bedava Internet 2018

Turkcell Bedava Internet 2018

İçerik1 Faturalı Turkcell 20 MB Bedava Internet2 Turkcell ücretsiz internet paketleri3 Turkcell Bedava Internet 2018 Kampanyaları4 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir