Turkcell Bedava Internet Veren Uygulamalar

74
0

Turkcell Bedava Internet Veren Uygulamalar denince tabiki ilk olarak aklımıza gelen turkcell hesabım uygulamasıdır.

Hala haberiniz yoksa veya nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız hemen turkcell hesabım uygulamasını telefonunuza indirerek bana özel kısmından salla kazan bölümüne girin ve telefonunuzu sallayın.

Yaklaşık 10 saniye sonra kazandığınız ödül ekranda gözükecek ve mesaj olarak size bildirilecektir.

Turkcell Salla Kazan Bedava Internet

Birkaç ay öncesine kadar turkcell aboneleri hesabım uygulamasında salla kazan’ı menüler arasında göremiyordu ve bu durum neticesinde salla kazan bittimi soruları sorulmaya başladı.

Evet aslında salla kazan uygulaması sonlanmıştı fakat kullanıcılardan gelen yoğun istek üzerine kampanyayı devam ettirme kararı aldılar. Bu kadar güzel bir fırsat varken bunu kaçırmayın ve her hafta mutlaka salla kazan ödülünüzü alın.

Turkcell Bip Bedava Internet

Turkcell Bedava Internet Veren Uygulamalar arasında diğer bir seçenek bip uygulamasıdır.

Whatsapp alternatifi internet üzerinden mesajlaşma uygulaması olan bip ara ara güzel bedava internet hediyeleri verebiliyor. Örneğin şuan turkcell haftalık 1 gb bedava internet kazanabileceğiniz turkcell bip grup 1 gb internet kampanyası devam etmekte.

Turkcell Bedava Internet Veren Uygulamalar

Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapman gereken bip uygulamasında grup kurarak 2 arkadaşını bu gruba dahil etmen. Bundan başka hiçbir şart yok. Grubu oluşturup 2 arkadaşını ekledikten kısa bir süre sonra bedava internetin hesabına tanımlanacak ve sms ile bilgi alacaksın.

Bu kampanyaya ek olarak 5 gün boyunca bip üzerinden hergün en az 10 mesaj atarsan 1 gb ekstra internet, 30 gün içerisinde toplamda 250 mesaja ulaştığında ise 2 gb ekstra bedava internet senin olur. (yazımızın bip kısmında belirtilenlerin hepsini birlikte yapabilir ve toplamda 4gb interneti birlikte kazanabilirsin)

Turkcell Dergilik 1 gb Internet

Ek uygulamalar konusunda en zengin operatör olan turkcell’in harika bir uygulaması dergilik. Bu uygulama ile günlük gazeteleri okuyabilir, aylık dergileri takip edebilirsiniz.

Ek bilgi olarak şunu da belirtelim gençler arasında çokça sevilen karikatür dergilerini de hafralık olarak ücretsiz takip edebilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için appstore veya google play store’a girip dergilik uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulama içinden 1-2 ücretsiz dergi indirin ve kısa bir süre içerisinde 1 gb bedava internetinizi alın.

Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet

Turkcell’in yeni nesil arama robotu yaani uygulamasını reklamlardan hepimiz duyduk. Yepyeni bir uygulama olmasına rağmen oldukça ilgi gören bu uygulama şuanda hayır diyemeyeceğiniz ödüller dağıtıyor.

Ödüller hakkında detaylı bilgi ve nasıl yapıldığını Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet sayfamızda bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here