Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

85
2

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yazımızda turkcell müşteri temsilcisine beklemeden bağlanmak isteyen takipçilerimiz için nasıl yapıldığını anlattık.

Yazımızı okuyarak superonline müşteri hizmetleri numarası üzerinden operatöre hemen ulaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır

Internet kullanan herkesin dönem dönem hız veya kopma sorunları olabiliyor veya kota-hız arttırımı, tarife değişikliği istenebiliyor.

Bu durumlarda yapmamız gereken ilk iş internet üzerinde araştırma yapmak veya müşteri hizmetlerine bağlanmak olmalıdır.

Bazılarımız telesekreter noktasında beklemekten hoşlanmadığı için direk bağlanma işlemini araştırıyor.

Şimdi bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatalım. Öncelikle turkcell superonline müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 2220222 numarasını arıyoruz. Hat bağlandıktan sonra ilk olarak ;

  • 1′ e basın
  • 10 haneli hizmet numaranızı tuşlayın
  • 6’ya basın ve bekleyin

Böylece turkcell superonline iletişim işleminizi yapabilir ve sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Turkcell Superonline Internet

Bildiğimiz gibi internet artık çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri. Çocuklarımız bile artık internette vakit geçiriyor, oyunlar oynuyor ve okul için araştırma yapıyorlar ve en çok ta video-film izliyorlar.

En çok yapılan işlem video-film izleme olduğundan hızlı bir internete sahip olmamız büyük önem taşıyor. Bu konuda turkcell superonline hız testi sonuçlarına göre açık ara önde olarak hizmet veriyor.

Hem 4.5g olarak hem de ev interneti olarak piyasadaki rakiplerine oranla fiyat konusunda biraz daha pahalı olabilir ancak en hızlı interneti sağladıkları bir gerçektir.

Herkese göre değişebilir ancak benim için internet neden yavaş sorusuna internette cevap aramak beni hayli sinirlendiren bir işlem.

Bu sebeple 10 lira fazla öderim, rahat ederim diye düşünenlerdenim.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer internet bağlatmaya veya firma değiştirmeye karar verdiniz ve seçtiğiniz firma turkcell superonline ise hemen paket belirlemeden önce semtinizde turkcell superonline fiber internet hizmeti olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Çünkü fiber internet normal adsl bağlantısına göre 12 kat daha hızlı olabiliyor.

Semtinize hizmet verilip verilemeyeceğini kontrol etmek için turkcell superonline sitesine girip turkcell superonline fiber nerede bölümünü kontrol edebilirsiniz.

Eğer kontrol işlemini yapamazsanız turkcell superonline müşteri hizmetleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

Turkcell Superonline Internet Paketleri

Turkcell Superonline Internet Paketleri

Turkcell superonline internet paketleri adsl, vdsl ve fiber olmak üzere 3 çeşittir.

Aralarında fiber en hızlısı, adsl klasik heryerde kullanılan internet hızındadır. Her internet tipinin farklı kampanyaları bulunmaktadır.

Bu kampanyalardan yararlanırken turkcell superonline modem olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca eğer telefon ihtiyacınız varsa turkcell superonline telefon hediyeli kampanyalara göz atmanızda yarar var.

Aboneliğinizi başlattıktan sonra turkcell hesabım uygulamasını cep telefonunuza indirirseniz bu sizin turkcell superonline fatura ödeme, turkcell superonline fatura sorgulama, turkcell superonline şifre değiştirme gibi işlemleri kolayca halletmenize yardımcı olacaktır.

Eğer hesabım uygulamasını indirmediyseniz Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma işlemini yapabilirsiniz.

2 YORUMLAR

    • yazımızdaki adımları uygulayarak bağlanabilmeniz gerekir. Bu arada modem şifresi değiştirmek için internete gerek yok. chrome tarayıcınıza 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 yazarak modem giriş şifrenizi girin. (bilmiyorsanız modemin altında yazıyor olabilir) daha sonra adsl ayarlarından modem şifrenizi kendiniz değiştirebilirsiniz. müşteri hizmetleri de aynısını tarif edecektir, uzaktan değiştiremezler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here