Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet

52
0

Son günlerde sitemize en çok gelen sorulardan biri Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet nasıl yapılır, kimler faydalanabilir gibi sorular olduğundan bu konuyu araştırıp sizlere anlatmak istedik.

Bildiğimiz gibi internette en çok ve hatta ilk olarak girdiğimiz siteler arama motorları. Bunlarda en bilinen ve dünyaca ünlü olan google, bir diğeri yandex. Daha birçok arama motoru var ancak biz Türklerin yoğun olarak kullandıkları bunlardır.

Küçük çaplı Türk yapımı arama motorları piyasaya çıksa da pek tutunamamıştır. Son birkaç gündür reklamlarda da sıkça rastlayabileceğiniz Turkcell Yaani uygulaması tam da örneklerini verdiğimiz gibi bir arama motorudur.

Tutulup tutulmayacağı bilinmez ancak Türk yapımı olarak en çok ses getiren arama motoru uygulaması olduğu kesin.

Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet

Şimdilik sadece mobil uygulamalarda kullanım izni verilen yeni nesil arama motoru “yaani” tanıtıldığı ilk günden bu yana pek çok indirme ve yorum almış durumda. Turkcell’in çıkardığı bu arama motorunu kullanmak için turkcell kullanmanız gerekmiyor.

Telefonunuzun işletim sistemine göre appstore veya googleplay üzerinden turkcell yaani uygulamasını indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz olup ayrıca Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet kazanma şansına da sahip oluyoruz.

Uygulama sadece arama yapma ile sınırlı olmayıp ayrıca son dakika haberlerine erişenbilir, bulunduğunuz ilin hava durumunu öğrenebilir, vizyondaki filmleri öğrenebilir, aradığınız müziği fizy üzerinden dinleyebilirsiniz.

Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet Nasıl Yapılır

Uygulamayı indirenlerin en merak ettiği soru olan Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet nasıl yapılır şimdi onu anlatalım. Öncelikle bedava internet kampanyası için turkcell abonesi olmanız gerekmektedir.

  • Appstore veya Googleplay üzerinden “turkcell yaani” uygulamasını indirin.
  • Uygulama indikten sonra otomatik olarak Turkcell Yaani 1gb Bedava Internet kazanacaksınız.
  • Uygulamayı 10 gün boyunca telefonunudan silmeyin.
  • Uygulama ile en az 20 arama yapın
  • 10.gün sonunda ek 1gb daha internet kazanacaksınız ve toplamnda Turkcell Yaani 2gb Bedava Internet kazanmış olacaksınız. Eğer daha fazla internete ihtiyacınız varsa turkcell bedava internet nasıl yapılır başlıklı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca yaani uygulamasını kullanırken arama yaptığınızda internet hakkınız bitmez, sadece arama sonuçlarında yer alan sayfalara giriş yaparsanız internetiniz gitmeye başlar, yani uygulama içi kullanım ücretsizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here