Vodafone Bedava Dakika

518
4

Vodafone Bedava Dakika hesabındaki dakika paketleri yetmeyen ve ek olarak Vodafone bedava dk kazanmak isteyen herkesin faydalanması gerektiği promosyonlardandır.

Sizlere sunacağımız seçeneklerin kimisinde dakika tek başına hediye olarak verilirken kimisinde de paket halinde yapılan kampanyalardan birisi dakikalar olmaktadır.

Bu kapsamda sizlere adım adım hangi aşamaları izlemeniz gerektiğini anlatacak ve bu sayede bedava dakikalarınıza dakikalar içerisinde kavuşabileceksiniz.

1. Bedava Dakika Vodafone Paketleri

Eğer kullandığınız tarifedeki dakikalar sizleri ay sonuna çıkarmakta zorluyorsa bu durumda can simidi mahiyetinde vodafone bedava dk kazanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken ise EVET yazarak 3785’e göndermektir. Bu işlemi uygulamanız halinde ek olarak 100 vodafone bedava dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava Dakika
Vodafone Bedava Dakika

Bu pakete sahip olabilmek için EVET kelimesini büyük harflerle yazarak gönderiniz. Bu bedava dakikaları kullandıktan sonra herhangi bir iptal işlemine başvurmanıza da gerek bulunmamaktadır. Bu kapsamda paket kendiliğinden iptal edilmektedir.

Bu paket özellikle emekliler için son derece uygun olacaktır.

Zira emekliler genellikle paketlerinin az olmaları sebebiyle sadece çaldırıp kapatabilmekte ya da aradıkları zaman hasret gideremeden telefonu kapatmak zorunda kalmaktadırlar.

Ancak bedava dakika Vodafone paketleri sayesinde ekstra dakikalar kazanmak mümkün olacaktır.

2. Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2018

Yukarıdaki anlattığımız 100 dakikalık paket kime yetecek diyorsanız o halde sizlere bomba gibi bir haberimiz var.

Evet bomba gibi çünkü tamı tamına 542 dakikayı bedava bir şekilde kazanmanız mümkün olacak.

Sizlerin de heyecanlandığınızı fark edebiliyoruz sizleri daha da fazla bekletmemek için nasıl faydalanacağınıza geçelim.

Bu paket için 542DK yazarak 7000’a göndermeniz yeterli olacaktır. Anında hattınıza 542 hediye dakika tanımlanacak ve bu sayede doyasıya konuşabileceksiniz.

Bu kampanya özellikle gençler için son derece faydalı olacaktır. Zira kendi tarifeleri yetmeyen gençler bu sayede adeta ikinci bir tarifeye de sahip olmuş olacaklardır.

3. Vodafone Harcadıkça Kazanın

Vodafone’un geleneksel kampanyalarından birisi olan yükle harca ve kazan kampanyası ile birlikte sizler de artık bedava dakika ve vodafone bedava internet kazanabileceksiniz.

Bu kapsamda tek yapmanız gereken ise BANANEVAR yazarak 4455’e göndermek olacaktır.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır yazımı mutlaka okuyun.

Unutmadan söyleyelim göndereceğiniz bu SMS de tamamen ücretsizdir. Bu sayede hiçbir ücret ödemeden sizler de 500 Vodafone hediye dakika kazanma fırsatını yakalayabileceksiniz.

Bu kampanya kapsamında sizlere 500 dakika veyahut da 1GB hediye internet çıkacaktır. Ancak hangisi çıkarsa çıksın bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanacağınızı belirtelim.

3.1 Vodafone Bedava 1000 Dakika

Vodafone hat sahipleri konuşmaya doyabilsinler kimselerin gönülleri kalmasın diye hediye bedava dakika vodafone vermeye devam ediyor.

Bu kapsamda tek yapmanız gereken ise EVET yazarak 4000’a göndermek olacaktır. Şimdi sıkı durun işte zira asıl bomba yeni geliyor.

Bu kapsamda ne kadar hediye dakika alacağınızı biliyor musunuz? Sizleri daha da heyecanlandırmadan söyleyelim bu kampanya ile tamı tamına 1000 Dk hediye kazanacaksınız.

Evet yanlış duymadınız tam 1000 dk. Bu dakikalar sayesinde tüm akrabalarınızı sevdiklerinizi arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Herkese yetecek kadar dakika var zira.

Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak için göndereceğiniz SMS’in de ücretsiz olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca bir uyarıda daha bulunalım.

Bu kampanya ile kazanacağınız hediye dakikaların kullanım süresi bir gündür.

3.2 Vodafone Gençlere Özel Kampanya

Eğer 25 yaş altındaysanız bu durumda sizleri birbirinden güzel Vodafone kampanyaları beklediğini haber verelim, bunlardan en çok ihtiyaç duyulanlardan birisi de bedava dakika Vodafone paketleri.

Bu kapsamda ön ödemeli tarifelere hattınızı taşırsanız sizlere 6 ay boyunca kullanabileceğiniz hediye 250 Vodafone bedava dakika verilmektedir.

Bu hediye dakikalar her ay hattınıza otomatik olarak tanınmaktadır.

Sizlere yukarıda anlattığımız kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız o halde aşamaları birebir takip etmeli ve elinizi de çabuk tutmalısınız.

Aksi takdirde kampanyaların süreleri bitebilir. Hatta siz bu makaleyi okurken kampanyaların süreleri dolmuş dahi olabilir bu sebeple elinizi çabuk tutmanızda fayda bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Vodafone bedava dakika kampanyalarını sürekli olarak güncellediği için bizleri takibi bırakmayınız.

Yeni Vodafone hediye dk kampanyaları oldukça yeni makalelerimiz ile biran önce sizlere ulaştıracak ve bu sayede kampanyalardan ilk olarak sizlerin faydalanmanızı sağlayacağız.

Bu kampanyaların bazılarında yaş sınırı olması sebebiyle detaylarını dikkatli bir şekilde okumak gerekmektedir.

Aksi takdirde kampanya tanımlanmayacaktır. Bu durumda da tüm çabalarınız Vodafone hediye dk için boşa kürek çekmek gibi olacaktır.

Bunun da önüne geçmek adına sizlere kampanyaların ayrıntılarını yukarıda en doğru şekilde aktarmaya çalıştık.

Vodafone bedava dakika yapma yazımızı yeni kampanyalar çıktıkça güncelleyeceğiz, lütfen takipte kalın.

Eğer vodafone bedava dakika 2018 hakkında daha fazla sorularınız olursa doğrudan bizlere yazabilirsiniz.
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

Loading...

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here