Vodafone Bedava internet 2018

49
0

Internet kullanımının son derece yaygın olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Kurumların ve alışveriş noktalarının internete odaklanması, akıllı telefon teknolojisi internete olan ihtiyacı daha fazla olmasına neden oluyor. Bir anlamda internet telefon kullanımının zorunlu bir ihtiyacı konumuna gelmiş halde.

Giderek daha fazla telefonda internet paketleri kullanılıyor. Vodafone Bedava internet 2018 paketleri de var olan ihtiyacı gidermek üzere birçok farklı seçeneği sizlere sunuyor.

Türkiye’nin en çok kullanılan operatörlerinden olan Vodafone, ideal paket avantajlarıyla size artı sağlıyor. Özellikle Vodafone bedava internet paketleri için var olan bu seçenekler memnuniyetin artmasını sağlıyor.

Vodafone Hediye Internet

Vodafone Bedava internet 2018

Internet paketleri sayesinde artık akıllı telefonlarınızla her yerden internete rahatça girmenin tadını çıkarabilirsiniz.

GSM alanındaki başarılarıyla en önemli şirketlerden biri olan Vodafone, müşterilerinin de ihtiyaçlarını düşünerek paket seçenekleri geliştirmiş durumda.

Mobil hat kullanıcılarının memnun kalacağı hız ve çekim gücüyle fark yaratan Vodafone, abone kazandırmaya devam ediyor. Tarifelerin içeriğinin bir yandan zengin diğer yandan da ekonomik olması operatörün tercih edilmesinde en önemli etkenlerden.

Vodafone bedava internet paketi yapma için farklı seçenekleri bir arada görmek mümkün. Ancak paketinizi seçmeden önce kullanım miktarı değerlendirmesi yapmakta fayda var. 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1, 2, 5 GB seçeneklerle vodafone bedava internet kampanyaları değerlendirebilirsiniz.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır yazımı mutlaka okuyun.

Vodafone Bedava internet 2018 Paketleri

Vodafone bedava internet paketleri 2018 içinden bazıları ve nasıl yapıldığı şöyle sıralanabilir:

 • Pazartesi günleri yanında uygulaması, kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak Vodafone 100 MB  hediye internet paketi alabiliyorsunuz.
 • Pazartesi ve pazar günleri arasında Bana Ne Var Yanımda uygulamasını ziyaret ederek 250 MB kazanabilirsiniz.
 • Bana Ne Var 500 MB uygulamasında 1 gün geçerli olan hediye 500 MB internete sahip olabilmek için Pazartesi günleri Yanımda uygulamasına girmek yeterli olacaktır.
 • Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet: 15 gün geçerli olan E fatura ya da SMS faturaya geçiş yapan aboneler için kullanılabilecek internet paketidir. 1 GB internet hediyesi için “EFATURA” boşluk e-posta yazdıktan sonra 7000’e ücretsiz kısa mesaj atmak yeterlidir.
 • Vodafone 2 GB Hediye Cepten internet: “SUPER 2 GB” yazıp 3636’ya mesaj göndererek 2 GB hediye alabilirsiniz. Mesaj ücretsizdir.
 • 1 GB Vodafone Bedava internet 2018 internet: hattınıza Lira yükleme, paket satın alma ya da fatura ödeme sonucunda 11₺ harcayarak 5 günlüğüne geçerli 1 GB hediye internet alınabilir.
 • Vodafone Ücretsiz 1 GB Güncel İnternet Paketi: Mobil cihaza Yanımda uygulaması indirildikten sonra “S” yazıp 7000’e kısa mesaj atabilir ve 1GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya giriş yaparak da ikinci adımı tamamlamak gerekir. en son sol tarafta yer alan kullanıcı menüsü bölümüne tıklamanız ve ek paket al bölümünden ücretsiz 1 GB alınmalıdır.
 • Vodafone 50 GB Bedava internet: Bu kampanyadan Vodafone Supernet ev müşterisi olan kişiler yararlanabilmektedir. Yeni SIM kart alındıktan sonra tamamen ücretsiz olarak kullanılması mümkün 50 GB internete sahip olabilirsiniz. 90 gün boyunca kullanılması mümkün olan bu fırsat birçok açıdan avantajlı.
 • 5G Hediye 2 GB Bedava internet Vodafone: Mobil cihazıyla 4.5G’ye geçen müşterilere özel 2GB hediye internettir. 4545’e“4.5G” yazıp mesaj atarak ilk adım tamamlanır. Onay sonrasında paket hattınıza tanımlanacaktır.
 • 5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan: Uyumlu SIM kart alan mobil hat kullanıcıları ve 4.5G’ye geçiş sağlayan Vodafone kullanıcıları için geçerlidir. 1GB hattınıza otomatik gelir ve 1 aylık kullanım süresi bulunmaktadır.
 • Kara Kartallılara özel Vodafone internet hediyesi: Beşiktaşlı yeni Vodafone abonelerine özel 3 GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı da davet ederek daha fazla avantajdan yararlanabilirsiniz.
 • Geleneksel Yükle Kazan: Vodafone hattınıza yapılan yüklemeler ve harcama miktarlarına göre 500 dakika ya da 1 GB kazanma şansı elde edebilirsiniz. Telefonunuza konuyla ilgili otomatik mesaj gelecektir.
 • Güvenli Depo 1 GB Hediye internet: Bireysel faturasız müşteriler için sunulan fırsattır. Güvenli depo uygulamasında kazanılabilecek 1GB internet hediyesi uygulamanın telefona indirilmesi sonrasında otomatik şekilde yükleniyor. Kampanyanın amacı fotoğraflarınızı ve verilerinizi güvenli biçimde internette yedekleme alanı sağlamak. İstediğiniz an her yerden ulaşım sağlanabilecektir

Kalan Miktar Nasıl Öğrenilir?

Vodafone internet kalanı öğrenmek için 7000’e “KALAN” yazıp göndermeniz yeterlidir. Ayrıca web sitesi üzerinden de kullanım hakkınızı öğrenebilirsiniz. Vodafone ücretsiz internet paketleri yazımız sürekli güncellenecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here