Vodafone Bedava Internet Hilesi | %100 Çalışan Yöntem

70
2

Vodafone bedava internet hilesi internette bizim gibi beleşçiler tarafından en çok yapılan aramalardan biri. Fakat bu işlerde hile diye birşey yoktur. Vodafone bedava internet yapma işlemi için hile değil sadece nasıl yapılır yöntemlerini araştırmalısınız.

Vodafone Bedava Internet Hilesi Nedir

Internetini bir nebze de olsa beleşe getirip, daha az fiyata daha çok internet kullanmak artık hepimizin kovaladığı bir iş. Kendimden örnek vereyim, bulduğum her fırsatta internete ve sosyal medya ağlarına girdiğim için internet dayanmıyor.

Daha yüksek bir paket alıyorum nasıl bir psikolojiyse yine kendimi ona göre ayarlayıp yetirtmiyorum.

Vodafone Bedava Internet Hilesi

Eminimki hepiniz de öylesiniz. Örneğin 3 gb bir paketiniz varsa sosyal medya, youtube gibi sitelerde kotanızı harcıyorsanız 5 gb olunca wifi olan yerde açmayı unutuyosunuz ve interneti bitirmeyi yine başarıyorsunuz.

Sitemizi takip edenler hile diye birşeyin olmadığını ve Vodafone Bedava Internet Nasıl Yapılır bunu zaten öğrendi ve sürekli güncellenen yazımız sayesinde yeni yöntemler öğrenmeye devam ediyor. Yazılarımıza Vodafone Bedava internet 2018Vodafone Bedava Internet Paketleri sayfalarımızı okumaya başlayarak ulaşabilirsiniz. Başlangıç seviyesindekiler için ideal kaynaklardır.

Vodafone Bedava Internet Hilesi Nasıl Yapılır

Diğer operatör kullanan arkadaşlara nazaran vodafone kullananlar nedense daha yoğun olarak bedava internet konusunu araştırıyor.

Sanırım fiyatların biraz daha pahalı olmasından kaynaklı bir durum. Aslınsa buna ek olarak vodafone bedava internet konusunda diğerlerine göre biraz daha cimri diyebiliriz.

Eğer uçanı kaçanı yakalamak istiyorum, her yerden gb yağsın istiyorum diyorsanız o zaman siz de benim gibi turkcell’e geçeceksiniz. Telefonu sallasam bedava internet geliyor inanın. Vodafone kullanan arkadaş benim salla kazan yaptığımı görüp salladı durdu telefonunu ama sallamakla kaldı tabiki.

Bedava internet konusunda bugün size videolu bir anlatım göstereceğim. Yöntemi denerken videoyu dikkatli izleyin ve tüm ayarları eksiksiz yaptığınızdan emin olun.

Videoda gördüğünüz vodafone bedava internet ayarları yaptıktan sonra ücretsiz şekilde internete girebiliyor olmalısınız.

Eğer giremesseniz tüm ayarları eski haline getirin, telefondaki uçak modu açın ve kapayın sonra tekrar ayarları yapın mutlaka olacaktır. Buna rağmen başarısız olanlar yorum bölümüne yazabilir yardım alabilir.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here