Vodafone Bedava Internet Paketleri | [Denendi] %100 Çalışıyor

80
1

Vodafone Bedava Internet Paketleri nasıl yapılır, bu işin sırrı nedir ve bir hilesi varmı ve son olarak vodafone 1 yıl sınırsız internet hilesi diye birşey varmı yoksa sadece hurafe mi bundan bahsedeceğim. Benim gibi beleşçi herkesin işine yarayacak bilgileri kaçırmayın.

Vodafone Bedava Internet Paketleri 2018

Gerçekçi olalım, 10 gb internetli tarifemiz bile olsa yetmiyor yetmiyor abi. Hem 10 gb interneti kim kaybetmişte biz bulalım, dünya para verelim dimi. Sitemizi takip edenler zaten internet masraflarını düşürdü bile, şimdi sıra sende kovboy.

Vodafone Bedava Internet Paketleri

Öncelikle Vodafone Bedava Internet yazımı da okursanız bedava internet yapma işlemlerinde dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekenler önemli, yoksa 1 kazanayım derken 3 kaybedersiniz, böyle bir şeye gerek yok.

Internette sıkça muhabbeti dönen bir konuya açıklık getirelim. Vodafone 1 yıl sınırsız internet hilesi diye birşey yoktur. Delinin biri bi kuyuya taş atıyor, çıkar çıkarabilirsen millette deli gibi aranıyor nasıl yapılır diye. Bedava olacak, 1 yıl olacak bide utanmadan sınırsız olacak. Buna gerçekten inanan yoktur sanırım.

Interneti ucuza ve mümkünse bedavaya getirmelerimin ilk denemesini telsimin vodafone dönüştüğü ilk zamanlar yapmıştım.

8 tlye sınırsız internet paketi vardı, tabi belli bir kotadan sonra hız düşüyordu ama beleş beleştir diyerek sömürüyordum. Hatta utanmadan sahibinden sitesinden birde vınn denilen cihazlardan aldım, hattı ona taktım ve bilgisayardan da sömürdüm.

Ama artık uyandılar ve Vodafone Bedava internet 2018 yılında öyle sınırsız beleş veya çok ucuz paketler yok. Yani kısacası sınırsız kelimesini unutun.

Vodafone Bedava Internet Paketleri Nasıl Yapılır

Bu kısımda genelde popüler olarak kullanılan yöntemleri anlatacağım. Eğer ben bu işi komple çözmek istiyorum, her yolu denemek istiyorum derseniz Vodafone Bedava Internet Nasıl Yapılır konumuza geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi yaparken ilk dikkat etmeniz gereken paketin süre bitiminde otomatik ve ücretli olarak yenilenip yenilenmediği olmalıdır. Deneme paketlerinde vur-kaç yapacağız yani deneyeceğiz ama almayacağız.

Ilk denemenizi istediğim yöntem vodafone yanımda uygulaması olacak. Bu uygulamayı zaten her halükarda telefonunuzda bulundurun çünkü ara ara ücretsiz internet veriyorlar. Ama bizim konumuz bu uygulamayı indirince hattınıza 2 gb bedava internet tanımlanacak olması. Sadece uygulamayı indirin ve bir süre bekleyin.

Uygulamayı appstore veya googleplay’den ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Bu kampanyadan kazanacağınız internet paketi yenilenmez ve zaten 1 kereliktir.

Diğer bir yöntem şu aralar çok popüler olan vodafone internet avcıları uygulaması ile bedava internet kazanma. Yine googleplay veya appstore’dan indireceğiniz bu oyunla hepimizin bildiği pokemon oyunundaki gibi kameranızı açıp sağa sola bi bakacaksınız.

Tabiki kamerayı açmak yetmiyor, tıpkı pokemon yakaladığımız gibi bunda da “bit” yakalayacağız. Kameranızı açın ve mahallede bi gezinin %100 bişeyler yakalayacaksınız.

İri ufak, bit yavşak demeden ne bulursanız yakalayın çünkü bu yakaladıklarınızdan puan kazanıyorsunuz ve bu puanları oyun içerisindeki marketten birşeyler alabiliyorsunuz.

Biz bedava internetin peşinde olduğumuz için tabiki amacımız bu marketten interneti bedavaya getirmek. Ancak Bedava Dakika Vodafone veya konuşma paketleri gibi seçenekler de mevcut. Yıl olmuş 2018 konuşma mı kaldı, whatsapp üzerinden hallediyoruz ama cia tarafından dinlendiğini düşünenler konuşma paketi isteyebilir.

Vodafone Bedava Internet Paketleri Hilesi

Bakın hileyle hurdayla işimiz yok. Bizim işimiz çakallık, hile falan peşindeyseniz yol yakınken pttcell e geçin, daha ucuz valla ama yavaş.

Zaten hile ile kandırabileceğimiz sistemler yok karşımızda. Ben bir kere bu hataya düştüm. Vodafone bedava internet vpn gibi bir enayilik ettim ve faturayı görmemle tövbe ettim. Tabiki çakallığa değil, hileye.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here