Vodafone Bedava Internet

54
0

Vodafone bedava internet paketi 2018 yılında faturalı-faturasız herkesin nasıl yapılır ve bedava internet veren uygulamalar vodafone’da nelerdir diye merak ettiği konulardan olmuştur. Sitemizi takip ederek vodafone bedava internet kampanyaları hakkında en güncel fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Vodafone Bedava Internet Paketi

Gelişen teknoloji yüzünden artık her fırsatta telefonuna sarılıyosun yapacak bişeyin olmasa bile şöyle bi instagram’a bakayım, youtube’a gireyim 2 komik video izleyim diyorsun dimi. Ama bunları yaparken bir yanında “dur yapma yiğidim, kotalısın sen unutma” diyor ve sonrasında o kahreden mesaj.

Sayın abonemiz internet paketinizden 250 mb kaldı, ha eğer parada sıkıntı yok kardeşim diyorsan ek gb yaz bilmemkaça yolla ya da artık kendine bi dur de.

Bu mesajdan sonra bi iştah kaçması, saçını falan beğenmeme, yataktan çıkmak istememe durumu olabilir, normaldir. Hadi arkadaşın çağırdı zorla cafeye gittin, bir hata yapıp nasıl olsa wireless’a bağlanırım bedava internet kullanırım dedin.

-Garson geldi buyrun ne alırsınız,?

-Wireless şifresi nedir?

Şimdi cevaplardan cevap beğenin.

–Malesef modemde sıkıntı var efendim.

–Şifremiz “kartalkalkar dalsarkar dalsarkar horoz öter” (hadi anladınsa gir) Hadi girdin diyelim 0.3 bit internet hızıyla ne yapmayı planlıyosun? Zaten internete çökmüş 500 kişi orda.

Bir kötü senaryo da arkadaşınızın telefondan kişisel erişim noktası oluşturmak. Hadi ağız kokusunu çek ondan sonra. Telefonu mu güncelliyon beleş diye? Şarjım bitti bunu açınca vs vs.

Bu durumlarda sıkça kalan biri olarak artık vodafone bedava internet nasıl yapılır onu kovalamaya başladım. Biraz araştırmayla binbir çakal metod olduğunu gördüm ve aman tanrım didim haybeye niye internete para vereyim.

Ben vodafone faturalı bedava internet peşindeydim ve istediğimi de aldım hala da alıyorum. Bazen küçük paketler bazen büyük paketler denk geliyor ama neticesinde beleş beleştir sömürmemek olmaz. Bu arada öğrenci kardeşler de merak etmesin vodafone faturasız bedava internet için de çakallık diz boyu.

Vodafone Bedava Internet 2018

Öncelikle ava giderken avlanmamak için belli kurallarımız ve merak edilen sorularımız var şimdi onlardan bahsedelim sonra vay ben görmedim vay ben işitmedim kontörüm bitti, faturam şişti yetiş fenobu yok.

Vodafone bedava internet

  • Vodafone bedava internet yapma çakallığında ana kural beleş aldığımız paketin kendi kendine (ücretli devam edecek şekilde) yenilenip yenilenmediğidir. Yazılarımı dikkatle okursanız size mutlaka bununla ilgili bilgi veriyorum. Aman diyim “iptal edin” dediğim paketleri iptal edin yoksa yandı gülüm keten helva.
  • Bedava internet paketim var önce o mu gider yoksa hesabımdaki internet mi? Tabiki önce bedava olan internet kotanızdan harcarsınız.
  • Dikkat etmeniz gereken bir nokta da, bazı vodafone bedava internet kazanma yöntemleri sadece whatsapp, instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya uygulamalarında geçerli oluyor. Nasıl olsa internet bedava diyip youtube’a, telefonu güncellemeye saldırmayın. Bunu da yazılarımda uyarı şeklinde belirtiyorum.

Vodafone Bedava Internet Yapma

Bedava internet nasıl yapılır buna değinmeden önce mobil dünyası için birkaç taktik verelim. Öncelikle ben her sene hat taşıma işlemi yapıyorum. Neden yapıyorum? Nası bir saçmalıksa her ay ödediğim 70 tl adamları kesmiyor olacak ki taahüt sonunda beni aynı tarifeden devam ettirmiyorlar.

Ben de hat taşıma olayına girişiyorum çünkü alın size bir saçmalık daha, farklı bir operatörden gelene zaten müşteri olan birine kıyasla daha cazip tarifeler sunuyorlar. Örneğin normalde ben müşteriyken 10 gb interneti olan bir paketi 100 tl ye buluyorsam, yeni gelen müşteriye 60 tl ye veriyorlar gibi.

Durum böyle olunca her yıl 3 operatör arasında değişmeli takılıyorum. Ha bide numara taşıma talebi o an bulunduğunuz operatöre iletildiğinde birden kıymete binip ilginç tarife teklifleriyle karşılaşıyorsunuz ya ona hastayım asıl.

Eğer hat taşıma işlemi yapmak istemiyorum, varmı başka bi yol derseniz bu sefer blöf yapacağız. Müşteri temsilcisini sakin bir kafayla arıyoruz ve hattımı nasıl iptal edebilirim veya nasıl başka bir operatöre geçebilirim oltasını atıyoruz.

Bu arada eğer benim gibi operatör için 3 e bas 5 e bas uğraşamam diyorsanız Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma başlıklı yazımdan yardım alabilirsiniz.

Oltamızı attıktan sonra müşteri temsilcisi neden hattınızı kapatmak istiyorsunuz diye sorar; internet yetmiyor, x operatörde benim kullandığım paket daha ucuz vs gibi “keriz mi sandınız lan beni” anlamına gelen cümleler kurun.

Tabiki kibarlığı elden bırakmayın, telefonu ilk açtığında operatör kendi ismini söyler bunu atın hafızaya ve konuşma esnasında sürekli bilmemne hanım falan diyin, hoşuna gitmesse siteyi kapatır giderim.

Kibarlığınız karşısında çaresiz kalan operatör böyle bir müşteriyi kaçırmamamız lazım diyerek size yeni ve daha cazip tarifeler öneriyor, hatta o an kullandığınız internet miktarını sonraki süreçte sürekli geçerli olacak şekilde artırabiliyor. Evet belki şaka gelecek fakat böyle bir yetkileri var denenmiş onaylanmıştır.

Vodafone Yanımda Bedava Internet

Bedava internet veren uygulamalar vodafone deyince ilk kazandığım internet dün gibi gözümün önüne geldi. Hala çalışan ve hiçte azımsanmayacak 2 gb interneti cukka etmenin yolunu vodafone bedava internet nasıl yapılır başlıklı yazımda anlatmıştım, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Faturalı-faturasız herkes bu fırsattan yararlanabilir ve dilediğince sömürebilir. Üstelik iptal etme derfi falanda yok. Paket bittimi kendisi durur ve yenilenmez.

Vodafone yanımda uygulamasını bedava internet paketiniz bitse dahi silmemenizi öneririm. Çünkü bana hala ara ara bu uygulama üzerinden bedava internet geliyor.

vodafone internet avcıları

Bir diğer ödül veren uygulama ve şuan çok popüler olan vodafone internet avcıları uygulaması. Aslında bu oyun olarak bir uygulama. Oyunu playstore veya appstoredan indirin. Amacınız oyundaki bitleri yakalamak. Bu bitleri yakaladıkça puan kazanıyorsunuz ve bu puanlarla vodafone bedava internet kazanma şansınız oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here