Vodafone Ek internet Paketleri

152
0

Internet kullanımlarınızın bazen tarifenizle sınırlı kalmadığını biliyoruz. Tam bu noktada Vodafone ek internet paketleri ile bizlerin yanında oluyor.

Vodafone Ek internet paketleri ile tarifemizdeki internet tükendikten sonra TL üzerinden internet kullanımı yapmak yerine, daha avantajlı şekilde internet kullanabiliriz.

Kullandığınız tarifenin faturalı ya da faturasız olması durumuna göre alabileceğiniz ek internet paketleri de değişecektir. Detaylar aşağıdaki gibidir.

1.Vodafone Ek internet Paketleri Faturalı

Ek internet paketi kampanyaları arasında sadece faturalı hatlara özel çok sayıda seçenek bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz internet paketini; aylık, haftalık ya da günlük olanlar arasından seçerek alabilirsiniz.

Vodafone Ek internet Paketleri
Vodafone Ek internet Paketleri

Aylık;

İnternet paketini aldıktan sonra tam 30 gün hakkınız bulunuyor. Bu sürede internetinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 • Adım Adım Ekle Paketi 6 TL’dir. (Çiftçi, Çiftçi Ekstra, Duran, Devreden, Hesabını Bilen, Duran Akıl Küpü, Kamu Akıl Küpü ve Akıl Küpü için geçerli)
 • EK 250 MB Paketi 5 TL’dir ve akıl küpü için geçerlidir.
 • Kamu 500 MB, 7 TL’dir.
 • Video Paketi9.9 TL. (Akıl Küpü, Devreden, duran, Hesabını Bilen, Faturayı Aşmayan Tarifeler)
 • Sosyal Medya Paketi 1 GB Paketi 6 TL’dir. 2 GB için ise ücret 9.9 TL’dir.
 • Net Avantaj 250 MB 14 TL’dir. Net Avantaj 500 MB 18 TL’dir.
 • Net Avantaj 1 GB 24 TL, 2 GB ise 35 TL’dir.

Günlük;

Gün içinde almış olduğunuz paket, gün sonunda bitiyor.  Kullanım hakkınızın bir günlük olduğunu unutmadan, tarifeyi değerlendirebilirsiniz.

 • Aşımsız İnternet Paketi 2 TL karşılığında alınıyor. (Devreden, Akıl Küpü, Duran, Devreden, Esnek, Faturayı Aşmayan Tarifeler için geçerlidir?

Haftalık;

7 gün geçerli internet paketleri aşağıdaki gibidir. Paket telefonunuza tanımlandıktan sonra bir sonraki hafta aynı güne kadar kullanım hakkınız olacak.

 • Akıl Küpü, Kamu Akıl Küpü, Çiftçi Ekstra, Çiftçi, Hesabını Bilen, Duran, Devreden Tarifeleri için geçerlidir. 7 TL’dir. KB, 0.40 kuruştur.

Faturalı hatta sahip olan kişiler internet paketlerini almak üzere talepte bulunurken, mutlaka paketin tanımlanmış olduğu tarifede olması gerek.

Bunun için Vodafone resmi internet sitesinde detaylı açıklamalar yapılmıştır. Giriş yaparak, almak istediğiniz paket dahilinde olup olmadığınızı kontrol edin.

2.Vodafone Ek internet Paketleri Faturasız

Faturasız olan tarifeler için de aynı şekilde ek internet paketleri oluşturulmuştur. Vodafone internet paketleri hakkınızı doldurduktan sonra yeni bir paketle kaldığınız yerden internette keyif yapmaya devam etmek çok kolay. Aşağıda verilen avantajlı paketleri kaçırmayın.

vodafone ek internet paketleri faturasız
vodafone ek internet paketleri faturasız
 • Vodafone Sosyal Paket: İnstagram – Facebook – Twitter sosyal hesaplarınızda kullanabileceğiniz internet paketisadece 6 TL.
 • Vodafone Aylık 250 MB: 14 TL ödeme ile 250 MB internet alarak, tüm alanlarda interneti kullanabilirsiniz.
 • Vodafone 500 MB: 18 TL karşılığında Vodafone 500 MB internet alabilirsiniz.
 • Vodafone 1 GB: Sunulan 1 GB internet için istenen ücret 24 TL’dir. Ödemenin ardından hattınıza tanımlanacaktır.
 • Vodafone 2 GB: 2 GB İnternet almak için 35 TL’nizin olması gerekiyor. Anında hattınıza tanımlanan internet paketini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

3.Vodafone Ek internet Paketleri 2018

Vodafone Ek internet paketleri ile internetim bitti derdine son! Sunulan ek paketler sayesinde, internetiniz bitse bile kaldığınız yerden internette gezinmeye devam edebiliyorsunuz. İşte 2018 yılının Ek İnternet Paketleri ve detayları…

Ayrıca Vodafone Bedava Dakika yazımı okuyarak bedayava konuşabilirsiniz.

 • Salla Dolsun: FreeZone’lular İnternet Paketiniz mi bitti? Telefonunu salla, internet kotan yenilensin. 10 TL karşılığında internet paketin dolsun. Sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakala.
 • Kafana Göre Saati: Aylık kafan göre saati 9 TL’dir. Her gün 1 sat boyunca internet kullanımın kotana yazılmaz. Aynı şekilde haftalık olan Günlük Kafan Göre Saati de 2 TL’dir. Günde 1 saat Video & Müzik ya da Günde 1 Saat Sosyal Medya ücretsiz olacak.
Vodafone Ek internet Paketleri Nasıl Yapılır
Vodafone Ek internet Paketleri Nasıl Yapılır
 • 5’te 5 Paketleri: Aylık 9 TL’dir. Youtube’ta izlediğin videolar internetinden yemeyecek. Ayrıca BAU, Hepsiburada, İninal’den indirim fırsatı kazanacaksın. Aynı şekilde aylık olarak 5’te 5 paketi almak için 18 TL ödeme yapman yeterli.
 • Galaktik: S, M, L şeklinde boyutlandırılmıştır. 500 MB, 1 GB ve 2 GB İnternet alabilirsiniz. 1 çekiliş, 2 çekiliş ve 3 çekiliş hakkı şeklinde oluşturulmuştur. Ücret ise 5 TL, 9 TL, 15 TL şeklindedir. 9 TL ve 15 TL olan tarifeler için 1 Sinema Bileti ve 2 Sinema Bileti hediyesi de var Sürpriz hediyeler ve indirim fırsatları da yakalayacaksınız.

4.Vodafone Ek internet Paketi Alma

Vodafone’dan EK İnterneti Paketi almak çok kolay. Bunun için Ek İnternet Paketleri’ni incelemeniz ve beğendiğiniz paketi seçerek işlem yapmanız yeterlidir. Vodafone Ek Paket Alma hakkında detaylı şekilde edinmiş olduğunuz bilgilerden sonra haftalık, günlük ya da aylık olarak almış olduğunuz internet paketini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır yazımı mutlaka okuyun…

Dikkat etmeniz gereken operatörünüz faturalı ya da faturasız olması durumuna göre bir seçim yapmaktır. Sonrasında seçmiş olduğunuz paket için işlem basamaklarını tamamlamalısınız. Faturalı olan hatlar, bulunduğu tarife için geçerli olan paketleri talep etmeye özen göstermelidir.

5.Vodafone Ek internet Paketi Nasıl Alınır

Ek internet paketlerini nasıl alacağınız bilmeyenlerin Vodafone ek internet paketi nasıl alınır soruları sorduğunu biliyoruz. Ek internet paketlerini kolayca satın almanız için detaylı açıklama yaparak, sizlerin de doyasıya internet kullanmasını sağlayacağız.

1- Online Abonelik: internet paketi almanız için ilk olarak Vodafone’un resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Giriş yaptığınızda internet paketlerinin sunulmuş olduğu sayfaya gelin.

Bunun için Bireysel – Mobil – Tarifeler & EK Paketler seçeneğine geleceksiniz. Karşınıza Faturalı / Faturasız seçeneği çıkacak. Seçiminizi yaptıktan sonra sizin için sunulan ek tarifeleri görebilirsiniz. Giriş yaptıysanız, direkt olarak ‘‘Satın Al’’ butonuna tıklayarak ödeme basamağına geçebilirsiniz. En kısa sürede internet paketi telefonunuza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava internet 2018 güncel yazımı okudunuz mu?

2- SMS: Telefonunuzdan SMS yolu ile de Vodafone internet paketleri yapma hakkınızı kullanabilirsiniz. Aldığınız internet paketini geçerli olduğu süre boyunca sorunsuz şekilde kullanacaksınız. SMS göndermeniz için bildirilmiş olan numara ‘‘3636’’dır.

 • Faturalı: Faturalı hat sahiplerinin alacağı paket için SMS’in başına FATURALI TARİFE İSMİ şeklinde mesaj atması gerekiyor. Her iki tarife için de geçerli olan paketler için buna dikkat etmelisiniz. Tarifeleri incelerken SMS ile tarifeyi almak istemeniz halinde nasıl bir SMS göndermeniz gerektiği yazıyor.
 • Faturasız: Hattınızın faturasız olması halinde SMS’in başına FATURASIZ TARİFE İSMİ şeklinde mesaj gönderebilirsiniz. Sadece faturasız tarifeler için geçerli olan kampanyalarda direkt kampanyanın adını yazabilirsiniz. Tarifeler hakkında verilen detaylı bilgilerde, SMS’i ne şekilde oluşturmanız gerektiği bilgisi verilmiştir.

6.Vodafone Ek internet Paketleri İptal

Ek İnternet Paketleri’nin aylık olarak yenilenmesi yapılmıyor. Aldığınız paketi o an TL ile satın aldığınız için iptal etmeniz gerek yok. Bir sonra ki ay yeniden aynı paketi almak isterseniz aynı işlem basamaklarını kullanarak paketi alabilirsiniz. Ücret karşılığında yeniden telefonunuza talep ettiğiniz paket tanımlanacaktır.

 • Sms ile İptal: İptal işleminin yapılmasını gerektiren durumlar herhangi bir pakete ya da tarifeye abone olduğunuz durumlarda gerekir. Bunun için İPTAL TARİFE İSMİ 3636’ya SMS göndermeniz yeterli olur. Gelen mesajda ne zaman iptal olacağı ya da o an iptal edilip edilmediği bildirilir.

Vodafone bedava internet, Vodafone bedava internet paketleri, Vodafone bedava internet hilesi yazılarıma mutlaka gözatın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here