Vodafone Internet Paketleri

101
0

Vodafone internet paketleri sayesinde interneti doya doya kullanmanın tadına varıyoruz. Yapılan kampanyalar, bizim interneti ucuza getirmemizdeki en büyük avantaj.

Hem yüksek hız hem de ücretin düşük olması, Vodafone internet paketleri arasından herhangi birini seçerek, internetin tadını istediğimiz her yerde çıkarmak için yeterli.

1.Vodafone internet Paketleri Faturasız

Çok sayıda kampanya seçeneği mevcut. Kullandığımız hatta göre, bize en uygun olan tarifeyi seçebiliriz. Faturasız hat kullananların değerlendirebileceği tarifeler;

Vodafone Bedava internet Hilesi yazımı da okuyabilirsiniz.

Tekrar Eden Aşımsız Paketler;

 • Aylık Facebook &Twitter: 6 TL karşılığında alabilirsiniz.
 • Aylık 250 MB:Ücretlendirme 14 TL olacaktır.
 • Aylık 500 MB:Ödenecek tutar 18 TL’dir.
 • Aylık 1 GB: 24 TL ile paketi satın alabilirsiniz.
 • Aylık 2 GB: 35 TL paket ücretidir.

Büyük Seçim Paketleri;

 • Büyük Seçim 1 GB 5 TL

2.Vodafone internet Paketleri Faturalı

Sadece faturalı hatlara özel olan internet paketleri de mevcuttur. Faturalı hat kullanan kişiler gereken talimatları vererek, aşağıda verilen paketlerden yararlanabilir.

Vodafone internet paketleri faturalı
Vodafone internet paketleri faturalı

Net Avantaj Paketleri – Aylık Süper İnternet Paketleri;

 • Adım Adım Ek Paket: Akıl Küpü, Kamu Akıl Küpü, Duran Akıl Küpü, Duran, Devreden, Hesabını Bilen, Çiftçi, Çiftçi Ekstra 3636’ya ADIM EKLE SMS’i atarak paketi 6 TL karşılığında alabilirsiniz.
 • Ek 250 MB PAKETİ: 5 TL ödeme ile alabilirsiniz. Akıl Küpü Tarifeleri için geçerlidir.
 • Kamu 500 MB Paketi: 7 TL ödeme ile alabilirsiniz.
 • Video Paketi: 9.9 TL ile alınabilir. Geçerli olduğu fatura tarifeleri; Akıl Küpü, Duran, Devreden, Hesabını Bilen, Faturayı Aşmayan Tarifelerdir.
 • Sosyal Medya Paketi 1 GB: Tüm tarifeler alabilir.

3.Vodafone Bedava Internet Paketleri

Herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan size sunulan internet paketleri de olacaktır. Yapmış olduğunuz küçük işlemler için bedava internet kazabiliyorsunuz. Vodafone internet paketleri bedava olarak sizlere sunuluyor. Aşağıda verilen internet paketleri için istenen şartları sağlamanız durumunda, ücretsiz şekilde internet alabilirsiniz.

Vodafone internet paketleri
Vodafone internet paketleri

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır yazımı mutlaka okuyun.

Yanımda Uygulamasında;

 • Bana Ne Var 250 MB: Yanımda uygulamasını Pazar ve Pazartesi günleri arasında ziyaret ederek, kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
 • Bana Ne Var 500 MB: Bir gün boyunca geçerli 500 MB’ı almak için Pazartesi günleri Yanımda uygulamasına giriş yapıp, hediyenizi almanız gerek.

E-Fatura;

 • E-Fatura ya da SMS ile faturaya geçiş yaparsanız, 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkı elde edeceksiniz.

TL Yükleme;

 • Paket satın alma, TL yükleme ya da fatura ile minimum 11 TL ödeme yapmanız durumunda 5 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

Yukarıda verilen bedava internet paketleri için gereken adımları tamamladığınızda, Vodafoneinternet hediye şeklinde telefonunuza gelecektir. Belirtilmiş olan süre dahilinde, herhangi bir ücrete tabi tutulmadan internetinizi doya doya kullanabilirsiniz.

4.Vodafone internet Paketi Alma

Operatörü Vodafone olan kişilerin bedava ya da TL karşılığında internet alması oldukça kolaydır. Bunun için dilerseniz Vodafone resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Mobil seçeneğine tıklayarak; faturalı ya da faturasız seçeneğinden birine tıklayın.

Bedava internet Nasıl Yapılır yazımı okudunuz mu?

Sonrasında istediğiniz internet paketinin olduğu sayfaya geçiş yapın. ‘‘Abone Ol’’ butonunu kullanarak internet paketini alabileceğinizi göreceksiniz. Bunun yanında SMS ile de internet paketi alabilirsiniz. Dilerseniz 3636’ya istediğiniz paketin ismini yazarak gönderebilirsiniz.

5.Vodafone internet Paketleri Fiyatları

İnternet paketi fiyatları 5 TL ile 35 TL arasında değişiyor. Alacağınız internet paketinin türüne göre, fiyatlar değişiyor. Faturalı ya da faturasız tarifeler için internetin miktarına göre ödenecek olan tutar da değişecektir.

 • 250 MB internet paketleri 5 TL’den başlıyor,
 • 500 MB 7 TL,
 • Kullanım süresine gör internet paketleri kendi içinde 5 TL ile 35 TL arasında değişiyor.

6.Vodafone internet Paketleri Haftalık

Bir hafta boyunca geçerli olan internet paketi almak için haftalık internet paketleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Haftalık 4 GB, tüm Red tarifeleri için geçerlidir. 19 TL karşılığında alabilirsiniz.

Haftalık Adım Standar Tarife – Faturalı: Akıl Küpü, Çiftçi, Çiftçi Ekstra, Duran Akıl Küpü, Kamu Akıl Küpü, Devreden, Duran tarifeleri için geçerlidir. Paket ücreti; 1 KB için 0.40 kuruştur.

7.Vodafone internet Paketleri iptal

Abone oldunuz internet paketlerinin iptali için ‘‘İPTAL’’ yazıp 3636’ya gönderebilirsiniz. Vodafone’un resmi internet sitesinden telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, abone olduğunuz paketleri görebilirsiniz. İptal için ‘‘TARİFE İSMİ İptal’’ butonlarını da kullanabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak, paketler ve paketlerin iptali hakkında daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

8.Vodafone internet Paketleri Kampanyaları

Çok sayıda kampanya ile müşterilerine en iyi hizmeti sunan Vodafone, hızlı ve sınırsız şekilde interneti kullanmanızı sağlıyor. Yapılan kampanyalardan yararlanmak için gerekli adımları tamamlayıp, internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

vodafone bedava internet

Vodafone Bedava internet 2018 yazımda yeni yöntemler açıkladım.

 • Tüm tarifeler için geçerli olan Sosyal Medya Paketi’ni almak için ABONE SOSYAL 2B Yazın 3636’ya gönderin. (Abone Sosyal 1 GB)
 • Net Avantaj 2 GB kampanyası için ise 35 TL karşılığında internet alabilirsiniz. (Akıl Küpü, Devreden, Hesabını Bilen, Esnek, Faturayı Aşmayan Tarifeler için geçerlidir)
 • Aylık 500 MB 10 TL ile Akıl Küpü, Devreden, Hesabını Bilen, Faturayı Aşmayan Tarifeler, Dura tarifeler için geçerlidir.
 • Net Avantaj 250 MB: 14 TL’dir. Akıl Küpü, Duran, Hesabını Bilen, Devreden, Faturayı Aşmayan tarifeler için geçerlidir. (ABONE HBNET 250 – 3636)

9.Vodafone internet Ek Paket

Kendi internet tarifeniz ile verilen internet paketi yetmedi mi? Vodafone’un Ek internet paketleri ile kaldığınız yerden internetin tadını doya doya yaşamaya hazır olun.

Vodafone ek internet paketleri yazımda bu konu ile ilgili çok daha fazla detay bulabilirsiniz.

 • EK 250 MB Paketi, 5 TL karşılığında veriliyor. (Akıl Küpü Tarifeleri)
 • Günlük Cepten Aşımsız Paket, 2 TL karşılığında veriliyor.
 • Sosyal Medya 1 GB Paketi ise 6 TL karşılığında tüm tarifeler için geçerlidir.
 • Aylık 500 MB 10 TL karşılığında sizlere veriliyor. (Akıl küpü, Duran, Devreden, Hesabını Bilen, Esnek, Faturayı Aşmayan Tarifeler)

10.Vodafone internet Tarifeleri

İnternet tarifeleri 6 GB ile 20 GB arasında değişiyor. Vodafone tarafından sunulmuş olan bu tarifeler için aylık olarak ücret ödemeniz gerekiyor.

Vodafone bedava internet faturasız
Vodafone bedava internet faturasız

Aşağıda faturalı tarife detayları ve ücretler verilmiştir.

 • Red 10: 10 GB İnternet, 1.000 Dakika 1.000 SMS; 70 TL’dir.
 • Red 10 Basın Tarife: 10 GB, 1.000 Dakika, 1.000 SMS 12 ay kontrat ile 55 TL’dir.
 • Red 15: 15 GB İnternet, 2.000 Dakika, 1.000 SMS 90 TL.
 • Red 20: 20 GB İnternet, 4.000 Dakika, 1.000 SMS 120 TL’dir.
 • Faturalı Esnek: 6 GB İnternet, 1.000 Dakika, 1.000 SMS 39 TL’dir.

Ayrıca farklı yöntemlerin yer aldığı Vodafone Bedava internet yazımı mutlaka okuyun.

Faturasız tarife detayları;

 • Bittikçe Dolan Large: 3 GB İnternet, 750 Dakika, 1.000 SMS 32 TL. (Mideum, Small seçeneği ile)
 • Faturasız Esnek 1 GB, 2 GB, 3 GB; 22, 27, 32 TL karşılığında.
 • Faturasız Esnek Spotify: 2.5 GB İnterneti, 500 Dakika, 5.000 SMS 26.9 TL.

11.Vodafone internet Kazanma

İnternet kazanmak için Vodafone’un sunmuş olduğu kampanyalar dahilinde hareket etmeniz yeterlidir. Örneğin TL yükleme ya da fatura ödeme durumunda, hediye internet kazanmanız için gerekli olan minimum tutarı geçtiğinizde direkt olarak internet kazanabilirsiniz. Bunun dışında ‘‘Yanımda’’ uygulaması ile sunulan hediyeleri kazanma şansınız olacak. Uygulamaya giriş yaparak, istenen adımları tamamlamanız yeterlidir.

Bu yazıma ek olarak Vodafone Bedava internet Paketleri yazımı okuyabilirsiniz.

12.Vodafone Bedava Dakika

Vodafone internet paketleri yazımın son kısmında vodafone bedava dakika konusundan bahsetmek istiyorum. Aslında artık herkes görüşmelerini bile facebook, instagram, whatsapp vasıtasıyla yapıyor fakat yinede çağrı şeklinde görüşenler hala var.

Bedava Dakika Vodafone yazımı okuyarak nasıl bedavaya konuşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here